DARMOWA DOSTAWA

14 DNI NA ZWROT

Zamówienie personalne SPRZEDAJ SWÓJ PRODUKT

Polityka zwrotów

W KICKSFLOW rozumiemy, że czasem może się zdarzyć, iż zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań. Dlatego oferujemy elastyczną politykę zwrotów, aby zapewnić Ci spokój i pewność w trakcie zakupów.

Okres Zwrotu

Masz prawo zwrócić produkt zakupiony w KICKSFLOW w okresie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Ten okres pozwala Ci dokładnie przyjrzeć się produktowi i zdecydować, czy jest on zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Stan Produktu

Produkt, który chcesz zwrócić, musi być w nienaruszonym stanie, bez widocznych śladów noszenia, w oryginalnym opakowaniu oraz razem z kompletem dokumentów, w tym dowodem zakupu.

Zgłoszenie Zwrotu

Aby zgłosić zwrot produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta poprzez e-mail: kontakt@kicksflow.pl, podając numer zamówienia oraz przyczynę zwrotu. Nasz zespół pomoże Ci w dalszych krokach.

Przesyłka Zwrotu

Po uzgodnieniach z naszym zespołem obsługi klienta, zapakuj produkt w oryginalne opakowanie, dołącz dokumenty oraz numer zamówienia, a następnie nadaj przesyłkę na wskazany przez nas adres. Koszty zwrotu pokrywa klient.

Zwrot Kosztów

Po otrzymaniu zwracanego produktu i jego ocenie, zwrócimy Ci koszty zakupu na Twój rachunek w ciągu ustalonego okresu czasu.

Pamiętaj, aby

Zachować oryginalne opakowanie oraz dowód zakupu, gdyż mogą być potrzebne w procesie zwrotu.

Przesłać produkt zgodnie z naszymi wskazówkami i wytycznymi, aby uniknąć opóźnień w procesie zwrotu.

W KICKSFLOW dbamy o Twoje zadowolenie z zakupów i chcemy, abyś czuł(a) się pewnie dokonując zakupów u nas. Nasza polityka zwrotów jest stworzona w trosce o Twoje potrzeby i ma na celu ułatwienie Ci procesu zwrotu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotów lub potrzebujesz wsparcia, nasza obsługa klienta jest dostępna i gotowa Ci pomóc.

Dziękujemy za wybór KICKSFLOW i życzymy Ci udanych zakupów oraz satysfakcji z naszego obuwia.

Odbierz zniżkę!

Dołącz do naszego newslettera i zgarnij kod na -30 zł zniżki na zakupy!
Klikając subskrybuj akceptujesz nasz:
Regulamin Newsletter’a.